Visitero #dreamteam – Tomáš

Online Marketing
Online Marketing

Tím je len tak silný ako jeho najslabší článok

..povedal raz jeden múdry človek a my vo Visitere nemôžeme súhlasiť viac. Sme skupinka mladých ľudí zapálených entuziazmom pre našu prácu vo dne (i v noci). Nespája nás len spoločná kancelária, sme stále dobre naladený kolektív milujúci chuť pomletých kávových zŕn, solených tyčiniek a nepohrdneme ani dobrou pizzou.

Spoločne tvoríme víziu, ktorú odovzdávame našim zákazníkom. Ponúkame komplexné riešenia najmä v oblasti výkonnostnej online reklamy, e-commerce poradenstva, správy facebookových či instagramových profilov, no ľahko si poradíme aj s optimalizáciou webov, či vytváraním marketingových newsletterov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, tešíme sa z každého úspechu, analyzujeme neúspech a nebojíme sa ani nových výziev.

A keďže každý úspech je dielom nás všetkých, budeme vám týždeň čo týždeň jednotlivo predstavovať členov nášho #dreamteam – u. Od skúsených marketérov, ktorí nabrali skúsenosti z mnohých predchádzajúcich pôsobení až po služobne mladších členov, ktorí naskočili do marketingového sveta len prednedávnom ako stážisti.

1. Tomáš Sroka

Rodák z Topoľčian je jedným z dvoch kormidelníkov našej spoločnosti, ktorý už aj napriek svojmu mladému veku stihol vo svete biznisu dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Podnikanie mu učarovalo už vo veku, kedy sme si my vychutnávali študentský život plnými dúškami. Tomáš nezaháľal a už popri študijných povinnostiach tvrdlo pracoval na skutočne veľkých projektoch. Od tvorby webstránok a rôznych ďalších projektov spojených s online marketingom sa vyprofiloval až na vedúcu pozíciu slovenského Zľavomatu, kde za sebou zanechal nezmazateľné stopy úspechu. Po pôsobení v jednom z najväčších zľavových portálov na našom trhu zamieril zefektívňovať transport vo veľkých mestách do českého startupu Liftago, ktorý je úspešný dodnes. Od roku 2017 už ako CEO vnáša svoje skúsenosti a podnikateľský duch do zelenej spoločnosti Visitero.

Keď príde na voľný čas, Tomáš je zástancom aktívneho oddychu. Alpské štíty zlyžované z každej strany, aspoň dva triatlony každý rok a zdolaný najvyšší vrch Európy sú len niektoré zo športových aktivít, pri ktorých si najlepšie vyvetrá hlavu.

Nápaditý, ústretový a ochotný vždy vyhovieť je šéf akého by chcela každá firma. A my sme šťastní, že je šéfom práve nám ?

Autorom blogu je

Určite nevynechaj ani tieto novinky

Napíšte nám

Rád vám poradím

Filip Znamenak

Project Manager

Centrála Žilina

Visitero, s.r.o.
Veľký diel 3323
010 01 Žilina

Pobočka Prievidza

Bojnická cesta 24
971 01 Prievidza

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Naše certifikáty

Copyright © Visitero.sk