Predaj cez Amazon – Ako na to?

Amazon
Amazon

Bola by škoda limitovať sa len slovenským trhom. Každá úspešná Slovenská firma zvažuje po čase expanziu na zahraničné trhy. Prečo si tento progres neuľahčiť prostredníctvom predaja cez Amazon?

Ponúkať svoj produkt cez najväčší internetový obchod na svete a nestarať sa o balenie a distribúciu? Znie to ako nereálna vec, ale naozaj to funguje! S našim know-how a vašim zaujímavým produktom vieme váš vstup na zahraničné trhy podstatne zjednodušiť a dosiahnuť požadované výsledky a obraty.

Úspešne radíme viacerým slovenským firmám, ako sa orientovať vo vodách predaja cez Amazon. Naše bohaté skúsenosti sa vedia odzrkadliť na úspešnom predaji.

Amazon ponúka možnosť predávať váš produkt celosvetovo bez nutnosti investovať do ďalších zamestnancov alebo logistickej siete. Jediné, čo potrebujete, je produkt a cieľová skupina. O ostatné sa už postará Amazon. Vyrieši za vás logistiku, dopravu a komunikáciu. Znie to bezstarostne, však? Jediné, o čo sa stará predajca, je doprava na centrálny sklad Amazonu a marketing. A práve reklamný systém Amazon Ads je jedna zo služieb, ktorú naša spoločnosť ponúka. Propagácia produktu na celosvetovom trhu je veľmi dôležitá a zaručuje úspech predaja. Pomocou kampaní sa vieme zamerať na konkrétnu cieľovú skupinu, pre ktorú bude váš produkt zaujímavý a relevantný.

Amazon, ako trhovo najhodnotnejšia spoločnosť na svete, je spoľahlivý a stabilný partner na obchodovanie na európskej a celosvetovej úrovni. Počet nakupujúcich ľudí sa každým mesiacom zvyšuje a svedčia o tom aj tržby spoločnosti, ktoré sa neustále zvyšujú. V rámci Európy pôsobí Amazon v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Francúzsku a v Spojenom Kráľovstve, no zabezpečuje dovoz tovaru až do 27 krajín Európy. Práve tento obrovský trhový potenciál je k dispozícii aj vašej spoločnosti a za pomoci nás viete zvýšiť svoje zisky a stať sa celosvetovo uznávanou a známou značkou.

S nami prejdete najdôležitejšie kroky od založenia účtu cez prvé objednávky až po optimalizáciu tovaru skladom: jednoducho a profesionálne.

predaj cez amazon
Predaj cez Amazon: Pokrytie v rámci EU

Ako na predaj cez Amazon? Ponúkame pár jednoduchých krokov:

  • Celý proces začína založením a overením účtu s povolením na predaj. Po výbere najvhodnejšej formy registrácie si prejdeme otázky vyplývajúce z predaja v zahraničí.
  • Prevedieme vás vytvorením EAN kódu pre každý produkt, ktorý je nevyhnutný pri predaji na Amazone.
  • Pomôžeme vám so správnym typom produktových fotografií, ktoré sú vstupnou bránou do sveta úspešného nadnárodného predaja. Práve produktové fotografie sú to, čo uvidia vaši potenciálni zákazníci ako prvé a tvoria značnú mieru pri rozhodovaní sa o nákupe
  • Vytvoríme pre vaše požiadavky ideálne reklamné kampane zamerané presne na konkrétny predávaný produkt. Taktiež zabezpečíme profesionálnu správu kampaní počas celého trvania spolupráce.
  • Následne vieme spravovať vaše vrátené objednávky, viesť komunikáciu so zákazníkmi v rámci reklamácii a riešiť náhradné plnenia alebo vrátenie tovaru. Budovanie značky a dobrého mena je pre Amazon dôležité a spokojnosť zákazníkov sa odzrkadlí na hodnotení produktov. Čím lepšie hodnotenie a zákaznícky servis, tým väčšia šanca na ďalší predaj. Naozaj to vieme zabezpečiť? – ÁNO!

Spoluprácu s nami využívajú mnohé spoločnosti, pre ktoré je práve Amazon dôležitým zdrojom príjmov. Neváhajte nás kontaktovať a naštartuje svoj predaj na Amazone.

 

Autorom blogu je

Určite nevynechaj ani tieto novinky

Napíšte nám

Rád vám poradím

Filip Znamenak

Project Manager

Centrála Žilina

Visitero, s.r.o.
Na bráne 8665/4 (budova Crystal Palace)
010 01 Žilina

Pobočka Prievidza

Bojnická cesta 24
971 01 Prievidza

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Naše certifikáty

Copyright © Visitero.sk